Пізнай.com Latest Питання

Марія

Що таке нація?


1 Відповідь

 1. Нація – це історично сформована спільнота людей, яка об’єднана спільністю території, економічних зв’язків, літературної мови, деяких особливостей культури і характеру, які складають її ознаки.

  Що таке національна самосвідомість?

  Національна самосвідомість – це усвідомлення людиною своєї приналежності до певної нації. Вона включає в себе розуміння своєї спільності з іншими членами нації, а також усвідомлення своєї відмінності від інших народів.

  Чому виникає національна самосвідомість?

  Національна самосвідомість виникає під впливом таких факторів, як:

  • Спільна історія – люди, які проживають на одній території, переживають спільні історичні події, які формують їхню спільну пам’ять і свідомість.
  • Спільна культура – спільна культура, яка включає в себе мову, традиції, звичаї, мистецтво, музику, літературу, створює почуття спільності і приналежності до певної групи людей.
  • Спільні економічні інтереси – спільні економічні інтереси, які об’єднують людей в єдине економічне ціле.

  Як проявляється національна самосвідомість?

  Національна самосвідомість проявляється в різних формах, наприклад:

  • У використанні спільної мови – люди, які відчувають свою приналежність до певної нації, використовують спільну мову в повсякденному житті, в освіті, в культурі.
  • У дотриманні спільних традицій і звичаїв – люди, які відчувають свою приналежність до певної нації, дотримуються спільних традицій і звичаїв, які передаються від покоління до покоління.
  • У підтримці спільних культурних цінностей – люди, які відчувають свою приналежність до певної нації, підтримують спільні культурні цінності, які є основою їхньої культури.
  • У прагненні до незалежності – люди, які відчувають свою приналежність до певної нації, можуть прагнути до незалежності, щоб мати можливість самостійно формувати свою політичну систему і вирішувати свої власні проблеми.

  Національна самосвідомість має значний вплив на суспільство. Вона сприяє:

  • Стабілізації суспільства – національна самосвідомість об’єднує людей в єдине ціле, що сприяє зміцненню соціальної стабільності.
  • Розвитку культури – національна самосвідомість сприяє розвитку культури, оскільки люди, які відчувають свою приналежність до певної нації, прагнуть до збереження і розвитку своєї культури.
  • Формуванню громадянського суспільства – національна самосвідомість сприяє формуванню громадянського суспільства, оскільки люди, які відчувають свою приналежність до певної нації, прагнуть до участі в політичному житті своєї країни.

  Національна самосвідомість – це важлива складова суспільства. Вона об’єднує людей в єдине ціле, сприяє розвитку культури і формуванню громадянського суспільства.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».