Правила користування сайтом

1. Загальні положення

Використання сайту або будь-якої його частини означає, що користувач автоматично дає повну і беззастережну згоду з усіма умовами Правил і бере на себе зобов’язання відповідно до цих Правил.

Якщо користувач не згоден з умовами Правил (повністю або частково), йому слід негайно залишити сайт.

Адміністрація сайту має право в односторонньому порядку змінювати або доповнювати правила користування сайтом без попереднього повідомлення користувачів.

2. Авторські права

Зміст сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права.

Користувач зобов’язується не копіювати, не поширювати, не передавати, не продавати, не створювати нові твори, не виконувати, не використовувати в будь-який інший спосіб зміст сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або частково без попередньої письмової згоди адміністрації сайту.

3. Відповідальність

Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, які можуть бути завдані користувачам в результаті використання сайту.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст будь-якої інформації, розміщеної на сайті, за винятком інформації, розміщеної адміністрацією сайту.

4. Порядок оскарження

Якщо користувач вважає, що його права порушено, він може звернутися до адміністрації сайту з відповідною скаргою.

Адміністрація сайту розгляне скаргу та у разі її обґрунтованості вжитиме необхідних заходів для відновлення порушених прав користувача.

5. Заключні положення

Ці правила є публічною офертою і є обов’язковими для всіх користувачів сайту.