Привіт! Людоньки, порадьте. Що лікує пшоно? Які у нього лікувальні властивості?
Забули пароль? Будь ласка, введіть свою електронну адресу. Ви отримаєте посилання та створите новий пароль електронною поштою.
Please briefly explain why you feel this question should be reported.
Please briefly explain why you feel this answer should be reported.
Please briefly explain why you feel this user should be reported.
Вітаю!
Цікаво, що пшоно люди вживали тисячі років назад. Зокрема, підтвердженням тому є задування про пшоно у Старому Заповіті, а також в історичних текстах Стародавніх Греції та Риму.
Пшоно є чудовою крупою, особливо для тих, хто підтримується правильного раціону харчування, оскільки завдяки своїм властивостям сприяє підтримці психічного та фізичного здоров’я, підтримці здорової маси тіла та захисту здоров’я серця. Окрім того пшоняна каша має значну кількість корисних і інших властивостей для здоров’я. Деякі із них наведу нижче.
Пшоно гарно допомагає підлікувати систему травлення.
Завдяки великій кількості клітковини та пребіотиків та відсутності у своєму складі глютену пшоно чудово зміцнює травну систему, стимулюючи ріст пробіотиків в організмі та тим самим зміцнюючи імунну систему.
Пшоно чудово допомагає підлікувати серцево-судинну систему.
Магній, що міститься в пшоні значно сприяє регулюванню серцевого ритму.
Завдяки вітаміну B3 або ніацину пшоно значно сприяє зниженню різних факторів серцевих хвороб, таких як високий холестерин та тригліцериди.
Пшоно чудово поліпшує настрій.
Завдячуючи амінокислості триптофан, пшоно чудово допомагає подолати стрес, а також впоратися з тривожністю та депресією.
Пшоно гарно сприяє зниженню ризику розвитку діабету 2 типу.
Зокрема, завдяки наявності у своїй структурі аподениктину, пшоняна каша значно сприяє підвищенню чутливості до гормону інсуліну, що своєю чергою допомагає людям підтримувати у нормі рівень глюкози.
Це в свою чергу сприяє зниженню індексу маси тіла, а отже, людина чудово худне не пшоняній дієті.
Також пшоняна каша, сприяє значному зниженню рівня окислювального стресу, який здатний викликати різні хронічні захворювання, такі, наприклад як діабет чи артрит, знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера.
Читала також про дослідження, які підтверджують здатність пшона сприяти загоєнню ран, зменшувати розвиток ракових клітин в організмі, підтримувати здоров’я кісток та шкіри, запобігати поширенню грибків та мікроб в організмі.
Думаю, що це не всі корисні лікувальні властивості пшона. Було б цікаво почитати ще когось.