Пізнай.com Latest Питання

Алина

Чого бояться воші?

Людоньки, підкажіть, чого бояться воші?


2 Відповідей

  1. На сьогодні люди вигадали безліч способів як позбутися вошей. Наведу декілька з них.

    Воші бояться оцту. Для того щоб позбутися вошей за допомогою цього засобу варто взяти трохи столового оцту і розвести його у воді та помити розчином, що вийшов голову. Тут, правда, треба бути обережним, адже якщо переборщити з концентрацією оцту, то можна отримати або опіки шкіри або алергію.

    Воші бояться перекису водню. Для того щоб вивести воші за допомогою перекису водню потрібно його змішати із водою один до одного. Беремо розчин перекису 3-відсотковий. Але тут також слід бути обережним і наносити розчин спочатку на волосся за допомогою губки. Для кращого ефекту, щоб перекис швидко не вивітрився, на оброблене волосся варто одягнути поліетиленовий пакет і почекати 6-15 хвилин, після чого усе змити теплою водою. Для закріплення ефекту рекомендують ще раз усе змити уже теплою водою, до якої додати трішки оцтової оцтової та лимонної кислоти. Після завершення процедури взяти щільний гребінець і вичесати ретельно волосся, щоб повичісувалися з волосся мертві воші та гниди.

    Воші бояться чорного кмину. Точніше кажучи – різкого запаху чорного кмину.  Для цього потрібно розмолоти насіння чорного кмину якомога дрібніше і додати до нього яблучного оцту. Співвідношення кмину і яблучного оцту має бути 1 до 1.  Далі сумішшю, що утворилася потрібно намастити волосся і постояти трішки на сонці, щоб під час дії ультрафіолету речовина почала діяти швидше. Потім усе ретельно змити теплою водою. Для кращого ефекту рекомендується процедуру повторювати на протязі декількох днів.

    Воші бояться спеціальних шампунів від вошей. На сьогодні, завдяки розвитку цивілізації в аптеках є сотні видів різних шампунів проти вошей. Що значно поліпшує та робить приємнішим процес видалення вошей.

  2. А ще воші бояться гасу, журавлиного, лимонного та гранатового соку,  запаху багатьох ефірних олій, таких, наприклад як лаванда чи герань, лаку для волосся, дьогтьового мила і, як не дивно, “потрійного” одеколону. Проте перед використанням зазначених засобів проти вошей краще добре знайти і прочитати способи їх використання.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».