Пізнай.com Latest Питання

Анна

До чого сняться щурі?

Друзі, часто бачу сновиіння зі щурами. До чого б це? Поділіться, будь ласка.


1 Відповідь

 1. Привіт! Ну, тут варто було б уточнити умови, за яких снилися щурі, бо насправді є сила-силенна різних трактувань таких сновидінь, і все залежить від обставин, у яких ви перебували уві сні. Наведу деякі приклади, можливо, щось підійде. Якщо ні, то уточніть. Можливо, ще хтось щось “шепне на вушко”). Я ж пройдуся по найпоширеніших трактувальниках сновидінь: Міллеру, Ванзі, Нострадамусі і Фрейду.

  Так от. За Фрейдом бачити щурів уві сні означає, як правило означає невдоволення своїм сексуальним життям. Він ще зважав на колір та розмір щурів, а також на те, кому вони сняться. Так от, якщо  щурі були чорними і снилися жінці, то це означає, що наяву вона невпевнена в собі та в своїй привабливості і це її мучить

  Якщо ж щурі були великими, то це може означати, що сновидець бажає наяву урізноманітнити своє інтимне життя.

  Якщо ж щурі снилися чоловікові, то значить його вабить давно знайома жінка чи навіть подруга дитинства.

  У соннику Нострадамуса, якщо наснилися білі, красиві щурі, то це може означати, що сновидець зустрічає та оцінює оточення за зовнішнім виглядом.

  Нострадамус також трактує сни про щурів в залежності від обставин, у яких вони сняться. Так, якщо сниться одночасно багато щурів, які їдять зерно, то це може бути предвісником природних катаклізмів, які можуть спричинити голод і кризу. Це як би попередження і заклик людству берегти природу.

  Якщо ж сняться агресивні щурі, які можуть напасти, то наяву це може свідчити про підступних незнайомих людей з якими сновидець може зіткнутися.

  Ванга також стверджувала, що щурі уві сні свідчать про можливу зраду, підставу чи обман.

  Якщо щурів багато і вони сірого кольору, то значить особу наяву оточують потаємні вороги. Це можуть бути навіть близькі знайомі. Такий сон може також вказувати на те, що у житті людина надто акцентує увагу на тому, що її оточення бажає їй зла, і від такої недовіри страждає сам сновидець.

  Якщо тікати уві сні від щурів – то це до проблем у житті, які можна подолати, завдяки сміливості.

  Якщо щурі уві сні бігають по тілу, це може свідчити, що у житті сновидець може здійснити поганий вчинок і йому слід більш обережно себе поводити у відносинах з іншими людьми.

  Міллер також як і інші  асоціював щурів уві сні здебільшого із усілякими негараздами та сварками. Проте, тут знову ж таки все залежить від обставин сновидіння.

  Якщо сниться, що вкусив щур, то це одразу до сварок та проблем з партнерами.

  Добрим знаком буде якщо вбити чи спіймати уві сні щура.

  Якщо ж вбити уві сні щура – це може знаменувати перемогу в суперечці, або досягнення хорошого результату у справі.

  Якщо ж зловити щура уві сні, то це може бути знаком перемоги над конкурентами чи людьми, які бажають сновидцю зла.

  Якось так. Цікаво було б почитати ще чиїсь трактування. Адже сни такі різноманітні і часто відірвані від реальності, що одразу вгадати все дуже і дуже складно.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».