Пізнай.com Latest Питання

Анастасія
Початківець

Що означає коли сниться хлопець який тобі подобається?

Підкажіть, що означає коли сниться хлопець який тобі подобається?


5 Відповідей

 1. Сни про хлопця, який Вам подобається, можуть мати безліч значень. Загалом, вони часто відображають ваші почуття та емоції до цієї людини.

  Ось деякі поширені тлумачення снів про хлопця, який вам подобається:

  Сновидіння про те, що ви цілуєтеся або обіймаєтеся з хлопцем, який вам подобається, можуть означати, що ви хочете бути ближче до нього. Вони також можуть вказувати на те, що ви відчуваєте сексуальний потяг до цієї людини.

  Сон про те, що ви проводите час із хлопцем, який вам подобається, може означати, що ви хочете пізнати його ближче. Вони також можуть вказувати на те, що ви почуваєтеся комфортно і безпечно в його присутності.

  Сновидіння про те, що хлопець, який вам подобається, відштовхує вас, можуть бути ознакою ваших власних страхів або невпевненості. Вони також можуть вказувати на те, що ви не впевнені в тому, як ця людина до вас ставиться.

  Сон про те, що хлопець, який вам подобається, зраджує вам, може бути ознакою ваших власних ревнощів або власницьких інстинктів. Вони також можуть вказувати на те, що ви не впевнені у своїх стосунках із цією людиною.

  Звичайно, тлумачення сну про хлопця, який вам подобається, також залежить від конкретних деталей сну. Наприклад, якщо уві сні ви бачите, що хлопець, який вам подобається, носить вас на руках, це може означати, що він почувається відповідальним за вас і хоче захистити вас. Якщо ви бачите, що хлопець, який вам подобається, говорить вам, що кохає вас, це може означати, що він справді відчуває те саме.

  Загалом сни про хлопця, який вам подобається, можуть бути ознакою ваших почуттів до цієї людини. Вони також можуть бути відображенням ваших власних страхів, надій і бажань.

 2. Якщо по Фрейду і ви ще й з ним поцілувались, то це може вказувати на можливе майбутнє знайомство з хлопцем, який може використовувати вас із корисливими мотивами і щирість у цих відносинах навряд чи буде.

  Є ще сонник Лофа – американського психотерапевта. То тут такий сон значиться з негативним підтекстом і може вказувати на те, що Ви ревнуєте його до інших дівчат. Якщо ж Вам сниться, що хлопець, який Вам подобається залицяється до іншої дівчини або ж навіть зраджує Вам, то це може вказувати на те, що він має до Вас  глибокі, щирі почуття, а отже, відносини можуть бути довготривалими. Якщо ж навпаки, хлопець, що подобається демонструє уві сні відносно Вас свою байдужість, то це може вказувати, що у реальному житті  у нього почуття до Вас теж не надто сильні та щирі. Також Лофф стверджує, що якщо уві сні втратити хлопця, який подобається з поля зору, чи шукати його, то у реальному житті це може бути предвісником розриву відносин взагалі.

  Заглянула ще у сонник Ванги, то там якщо сниться незнайомий хлопець, то це може свідчити про те, що Вас будуть шанувати та поважати оточення. Якщо ж ще й говорити уві сні з хлопцем, що подобається, то значить попереду очікує сновидця купа пригод та інтриг.

 3. Позитивне трактування такого сну є в Ісламському соннику. Тут йдеться про те, що якщо сниться хлопець, який подобається, то це може означати, що найближчим часом особу очікують лише позитивні події та емоції. Це можуть бути гарні враження, зустріч з приємними людьми. Цікаво, що згідно Ісламського сонника хлопець, який подобається уві сні є предвісником підвищення працездатності, приливу енергії та натхнення.))) Із власного досвіду скажу, що так і є. Гарний хлопець уві сні – знак гарних успіхів у справах у найближчі кілька днів.

  Автори сонника застерігають: якщо хлопець уві сні просить Вашої допомоги, то не відвертайтеся від людей, які в реальному житті проситимуть у Вас допомогти. Ваша підтримка буде безцінною і вкрай необхідною!

 4. Ну, не знаю. Мені, здається, якщо часто чи постійно думати про людину, то вона  обов’язково теж насниться. Читала дослідження про те, що у  людського мозку є властивість відтворювати під час сну наші думки і переживання. Тобто, що за день надумала, те і сниться уночі. Також, на мою думку, на такі сни можуть виникати під впливом постійного спілкування з хлопцем, який подобається.

 5. Погоджуюся з усіма, що трактування сну залежить від обставин, за яких наснився хлопець, який подобається. Читала, що якщо сниться хлопець, який подобається і уві сні він пише сновидиці лист або ж повідомлення, то це може вказувати на те, що у реальному житті дівчина сумує за ним і прагне зустрічі. Такий сон знаменувати потребу у більш тривалому і глибокому спілкуванні з коханою людиною.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».