Пізнай.com Latest Питання

Ketti
Початківець

Загадка: «Який продукт можна варити хоч у 10 кг солі і він все одно не стане солоним загадка?»

Який продукт можна варити хоч в кілограмі солі, а він все одно виявиться не солоним? Яка на вашу думку буде правильна відповідь?

3 Відповідей

 1. Ніколи солоним не буде варене в шкарлупі яйце. У нього особливість така, що завдяки шкарлупі, яка має спеціальну структуру, сіль не може потрапити всередину і зробити його солоним.

 2. Сіль при варінні яйця додають у кип’яток для того, щоб добре відставала від білка шкарлупа. І тут зовсім неважлива кількість солі, адже саме варене яєчко: білок із жовтком залишаться не солоними. Тому можна спокійно солити воду і не боятися. Все буде ок.

 3. Розповім свою історію, було цікаво що можна варити в кілограмі солі, почала дивитися відео на ютубі. Є такий цікавий рецепт, як картопля Фрайт, це така картопля яка вариться в дуже концентрованому розчині солі. На один кілограм картоплі потрібно 700 г солі і 2 літра води.
  Сіль витягує при варці лишню вологу і картопля виходить наче печеною на вогні. Доречи дуже смачна.
  А один раз відварила картоплю, і відразу не злила воду, і картопля набралася солі і стала дуже солоною. А якщо відразу після відварювання картоплі злити воду то картопля виходить зовсім не солона.
  Тобто картопля в мундирах можна варити в великій кількості солі, тут головне щоб вона була в шкірці і не пошкоджена чи порізана, щоб сіль не попала в середину.

  А що стосується цієї загадки, то тут правильною відповіддю буде яйце. Його дійсно можна варити в будь якій кількості солі і нічого з ним не трапиться. Тому відповідь ЯЙЦЕ.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».