Пізнай.com Latest Питання

Кокетка

20 і 30 грам солі скільки це столових чи чайних ложок?

Друзі, підкажіть як швидко виміряти 20 і 30 грам солі ложкою?


3 Відповідей

 1. Якщо на кухні немає кухонних вагів, то досить зручно вимірювати сіль столовою ложкою. Сіль це такий продукт, який потрібно додавати з обережність щоб не зіпсувати страву. Набирати повну ложку з гіркою не дуже зручно, оскільки столові ложки можуть відрізнятися в різних виробників. Тай хтось набере невелику гірку, а хтось і максимальну велику, тому на кухні прийнято міряти без гірки, набираємо в ложку сіль і ножиком знімаємо вверх. Так в нас буде максимально однакова вага кожний раз. Ось додала, наглядне відео як це правильно робити.

  В середньому в одну столову ложку без гірки набираються  10 грам солі і це дуже зручно. Отже якщо нам потрібно 20 і 30 грам солі то потрібно узяти 2 і 3 столові ложки без гірки.  Користуйтесь на здоров’я.

 2. Є різниця чи сіль поварена чи цільна,  поварена більш розсипчаста, тому якщо набираєте з гіркою то її наберете менше ніж якщо у вас цільна кам’яна сіль.

  Такі невеликі ваги можна виміряти як чайною ложкою так і столовою. В одну чайну ложку з гіркою набирається 10 грам солі. А в столову ложку з невеликою гіркою набирається 20 грам.

  От щоб виміряти 20 грам ми можемо взяти одну столову ложку з невеликою гіркою, або дві чайні ложки з гіркою.

  Щоб виміряти 30 грам солі, можна взяти три чайні ложки або набрати столову ложку з великою гіркою.

  Тут звичайно потрібно розуміти що ложкою точно до грама ми не зможемо виміряти, якщо ви перфекціоніст  то тут без вагів не обійтися.

 3. Сіль, це такий інгредієнт до якого потрібно ставитися з обережність, як кажуть краще не досолити, ніж пересолити. В мене в сім’ї споживають менше солі, ідо цього швидко звикається. Тому коли щось готуєш потрібно розуміти, чи правильну пропорцію дає автор рецепту, бо зараз в інтернеті тисячі рецептів від тисяч авторів. І часто бачу дуже дивні пропорції спецій , на дуже специфічні смаки.

  Щоб максимально точно виміряти вагу солі слід користуватися кухонними вагами. Ложками все одно буде похибка, і точно виміряти у нас не вийде, але якщо пара грамів ролі не грають, то можна вимірювати столовою або чайною ложкою.

  Особисто мені зручно вимірювати сіль чайною ложкою, якщо набрати її з гіркою, то отримаємо +- 10 грам.  І це дуже швидко, коли щось готуєш, взяла 2 ложки і отримала 20 грам солі, взяла 3 ложки і маємо 30 грам солі.

  Також можна виміряти сіль і столовою ложкою, але тут є нюанс, міра велика тому і похибка може бути більшою. Щоб похибка була максимально мала слід вимірювати без гірки, набираємо сіль в столову ложку і тильною стороною ножа знімаємо лишню сіль, щоб у нас сіль займала тільки виїмку в самій ложці. Це також буде приблизно 10 грам солі.

  Тому якщо нам потрібно 20 і 30 грам солі то беремо 2 таких столових ложки і отримуємо 20 грам солі, а якщо беремо 3 ложки то отримуємо 30 грам солі.

  Але як на мене краще купити собі кухонні ваги і це буде набагато швидше, ніж запам’ятовувати пропорції для солі, цукру чи борошна.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».