Пізнай.com Latest Articles

2 Відповідей

  1. Зазвичай кількість сухих дріжджів іде у перерахунку на муку, а не на молоко. Так зазвичай на стандартному пакетику сухих дріжджів вказано, що 1 пакетик додається на 1 кілограм муки. У рецептах дріжджового тіста, наприклад пиріжків, на 1 кілограм муки йде приблизно 500 міліграмів молока. Тому на пиріжки беру 2 пакетики сухих дріжджів на літру молока. Якщо у декого є великий пакетик дріжджів (не вагою в 11 грамів, а більше) і відсутня кухонна вага, то можна відміряти дріжджі ложкою чайною або столовою. У такому разі, в одну чайну ложку з гіркою влазить 5 грамів сухих дріжджів, а у столову ложку (з гіркою) – 10 – 11 грамів дріжджів. Тобто один маленький пакетик.

  2. Вітаю! Тут все залежить від рецепту, а також виду випічки, що плануєте спекти. Зазвичай у більшості рецептів для випічки передбачена пропорція на 500 мілілітрів молока 1 пакетик дріжджів. В Україні переважна більшість сухих дріджджів в одному пакетику складає 11 грам. Звідси випливає, що на літру молока потрібно додавати два пакетики сухих дріжджів або 22 грами.
    Ще зустрічала рецепти випічки, де потрібно додавати сухі дріжджі чайними ложечками. Одна чайна ложечка сухих дріжджів (з гіркою) важить 5 грамів. . Тому на 500 мілілітрів молока варто додавати дві – дві з половиною чайні ложечки дріжджів. А на літр молока потрібно вже буде 5 таких ложечок. Як варіант, також можна подивитись на звороті упаковки з дріжджами. Там деякі виробники пишуть потрібне співвідношення суміші до рідини.
    Деякі мої знайомі додають на літр молока менше дріжджів – 11 грамів, оскільки не люблять їх запаху у випічці, але тоді, відповідно, і тісно менш буде підходити.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Choose from here the video type.

Put Video ID here: https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: "sdUUx5FdySs".