Пізнай.com Latest Питання

Бедняжка

Скільки живе комар?

Підкажіть, скільки живуть комарі?


2 Відповідей

 1. Звичайні наші комарі, на латині Culex pipiens, живуть по різному, в залежності від полу і температури навколишнього середовища.
  Саме менше живуть самці звичайного комара, він на відміну від своєї кровожадної другої половинки, не кусає людей і не п’є їхньої крові, а живиться нектаром від квіток. В нього тільки одна функція, це запліднювати самок комара. І напевно через це він живе не так довго як самка.
  Самець комара звичайного живе трохи більше двох неділь, учені говорять що він живе до 19 днів.
  Самка комара живе на порядок довше, учені це також дослідили. Самка живе від двох тижнів до чотирьох місяців. Тривалість їх життя залежить від температури навколишнього середовища і кількості їжі.
  У лабораторних умовах, при температурі повітря 25 °C самка звичайного комара живе в середньому 43 дні. При 20 °C тривалість життя становить 57 днів, а при 10-15 °С – 114-119 днів. Звичайно ці дані були отримані при оптимальних умовах, коли у комах було достатньо їжі. Це ідеальні умови для їхнього життя, в дикій природі комар живе на порядок довше.
  Оскільки з дослідження видно, що комар довше живе в холодну пору року, то можна зробити висновок, що самка комара проживе з весни до літа.
  Також можна помітити що весною комарі народжуються більші за розміром, а літом комарі як правило менші і живуть вони менше чим весняні.
  Тобто, як висновок, самець комара живе до трьох неділь, а самка звичайного комара живе до 119 днів, але в природі вони живуть менше і літом проживе пару неділь.

 2. Якщо Вам не подобаються комарі, то можете поїхати в Ісландію, це єдиний остів, де проживає багато людей, і не живуть комірі. Через велику перепади температур їм важко пристосуватися і тому вони там не живуть.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».