Пізнай.com Latest Питання

Сонічка
Початківець

Скільки живе метелик?

Скільки можуть жити метелики? Як максимально довго вони можуть жити і який в них самий короткий термін життя?

1 Відповідь

 1. В світі нараховується більше 180 тисяч видів метеликів і вони живуть на всіх континентах крім Антарктиди. І тривалість життя метеликів залежить від території де вони проживають і від саго виду. Так метелики які живуть в тропіках живуть довше, ніж ті які живуть в більш холодному клімату.
  Метелики які живуть в домашніх умовах живуть довше ніж їх дикі родичі. Тому що в них немає жижаків і достатньо їжі. А в природі метелику важко дожить до своєї старості, дуже багато хто ними може похарчуватися.
  В нас в Україні живе близько 2000 видів метеликів, ось тривалість життя популярних у нас видів метелика:
  Метелик-монарх 6 місяців, а деякі особини навіть до 1 року
  Сонцевик будяковий 15-29 днів;
  Капустянка 7-10 днів;
  Махаон 7-14 днів;
  Бражник 10-20 днів;
  Павиче око 1-2 тижні;
  Шовкопряд 2-4 тижні.

  Найдовше живуть серед метеликів, це Метелик-монарх, його особливість в тому, що він на зимівлю мігрує в теплі краї. І ці метелики можуть пролетіти до 8 000 кілометрів! А коли в нас проходить зима, він повертається назад. Тому цей вид метелика вважається самим довго живущим видом метелика.
  На фотографії, що я добавила видно саме метелика монарха, які зібралися до міграції. В таких групах їх можуть бути десятки тисяч.
  В Америці живе метелик американський білий метелик, це шкідник, личинки якого їдять кукурудзу, сою. Цей вид живе найкоротше, дорослий самець живе всього 1-4 дня, а самка живе від 2 до 11 днів.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».