Пізнай.com Latest Питання

Діана

50 грам солі скільки ложок?

50 грам солі це скільки столових і чайних ложок? Чим краще вимірювати?


2 Відповідей

 1. Доброго дня, дуже часто під рукою немає кухонних вагів а, сіль потрібно виміряти. Але потрібно пам’ятати декілька нюансів, ложкою сіль з точність до грама у нас не вийде виміряти, тай як правило це не завжди потрібно, адже кожна домогосподарка добавляє сіль «на глаз». І другий нюанс, є поварена і камінна сіль, поварена сіль буде важчою, це слід пам’ятати. Далі мова буде йти про поварену сіль, камінної солі слід набрати трішки більше.
  І так, виміряти 50 грам солі ложкою дуже просто. В одну чайну ложку з гіркою, поміщається як раз 10 грам солі. Тому нею дуже зручно вимірювати вагу яка ділиться на 10.
  В даному випадку 50 грамів солі буде 5 чайних ложок з гіркою. Ну приблизно 50 грамів, я дома провіряла, виходить від 4 до 55 грамів. Але як правило це не критично.
  Що стосується столової ложки, то якщо набрати ложок з гіркою, то отримаємо близько 25 грамів солі. Тому щоб нам набрати 50 грамів солі достатньо взяти дві столові ложки з гіркою.
  Тут є один нюанс, якщо ми будемо набирати максимальну можливу кількість солі в ложку, то отримаємо не 25 грамів, а 30+, тому набираємо без фанатизму!

 2. Дома на кухні дуже зручно мати кухонні ваги, це допомагає дуже точно визначати вагу того чи іншого інгредієнта при приготуванні страв. Якщо в рецепті вказано одна столова ложка солі, то це приблизно 20-25 грам солі. Все залежить від гірки з якою буде набрана сіль. Тут потрібно трішки потренуватися з вагами і навчитися ложкою відмірювати однакову вагу за один раз. Даю вам гарантію що це вам допоможе в майбутньому.
  Якщо ми набираємо столову ложку з гіркою, досить великою, але не максимальною, то в нас буде близько 25 грам. Тому щоб виміряти 50 грам солі нам потрібно взяти дві столові ложки з гіркою.
  Тут слід зазначити, що в нас не буде рівно 50 грам, буде близько цього, плюс мінус пару грамів.
  В чайну ложку з гіркою влазить 10 грамів солі, сама гралася з вагами, і набирається 9-10 грам.
  Тому якщо нам потрібно більш точно виміряти певну кількість солі, то зручно користуватися саме чайною ложкою, як на мене.
  В даному випадку, 50 грамів солі це 5 чайних ложок з гіркою.
  Якщо у Вас немає дома кухонних вагів, дуже рекомендую купити їх, це допомагає в приготуванні. Це допоможе покращити свій окомір, і в майбутньому все можна буде вимірювати на око, як професійний кухар.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».