Пізнай.com Latest Питання

Данило

Що таке чиназес?

Люди, підкажіть, будь ласка, що таке “чиназес”? І як його правильно писати “чИназес” чи, можливо, “чІназес”?


3 Відповідей

  1. Це молодіжний жаргон, який останнім часом набуває популярності. Зараз постійно чую його від підлітків, а також часто бачу пости з відповідним хештегом у соціальних мережах. Якщо коротко, то словом “чіназес” люди позначають стан задоволеності чимось. Щось на зразок “я надзвичайно задоволений”, ” все супер”, “вершина задоволення”, “кайф”, “стан ейфорії” і тому подібне. Або ж може бути як позитивне здивування. Наприклад, “вау”, “я приємно здивований”, “мені все сподобалось”, “усе було на висоті”. Щодо написання, то пишуть по-різному. Хто пише “чІназес”, хто “чИназес”. Тут вже треба до філологів звертатись. Бо поки, всі говорять, а правил написання мені ще не зустрічалося. Може, ще не придумали? Друзі, як гадаєте?

  2. Ох ці жаргони та іншомовні слова!!! Люди, дбайте про чистоту нашої, рідної, української!!! Ось ці всі “чіназеси” і їм подібні слова можна замінити більш милозвучними і зрозумілими для всіх, рідними, українськими відповідниками. А то, наче живу в Україні, спілкуюся з українцями, але “зарозумілі” слова не завжди правильно розумію. Чи я одна така?

  3. Все буде чиназес!!! –  Тобто – все буде добре, чудово! Дане слово зараз часто використовують в основному підлітки і молодь. На їхньому сленгу “чиназес” позначає задоволення, ейфорію, радість, вдячність, захоплення, приємні враження, успіх. Читала, що це слово серед українців почало набирати популярності у 2020 році і вперше його почули від українського блогера Андрія Боярського, який на відео, тримаючи пакунок з грішми, вигукував ” О, чиназес!”.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».