Пізнай.com Latest Питання

Ксюша
Професіонал

Як поклеїти обої на побілені стіни?

Підкажіть, як поклеїти обої на побілені стіни? Чи вони не будуть триматися?


2 Відповідей

 1. Якщо стіни побілені, то поклеїти обої можна, але вони довго триматися не будуть, клей склеїть обої з побілкою, а не з самою стіною.

  Перш ніж поклеїти шпалери на побілені стіни, необхідно ретельно підготувати їх. Це допоможе забезпечити міцне зчеплення шпалер з поверхнею і уникнути їх відклеювання в майбутньому.

  • Визначте тип побілки. Крейдяна побілка легко відшаровується і не забезпечує міцного зчеплення. Вапняна побілка міцніша, але також може відклеюватися, якщо не підготовлена належним чином.
  • Очистіть стіни від побілки. Якщо стіни покриті крейду, то їх необхідно повністю очистити від побілки. Це можна зробити за допомогою губки, змоченої в теплій воді. Після того, як вода вбереться, залишки побілки зішкрібають шпателем.
  • Покрийте стіни грунтовкою. Грунтовка допоможе забезпечити міцне зчеплення шпалер зі стіною. Для цього можна використовувати акрилову грунтовку. Грунтовку наносять валиком або кистю в два шари.
  • Приберіть сміття і провітріть кімнату. Після того, як грунтовка висохне, необхідно прибрати сміття і провітрити кімнату.

  Колись була така історія, що поклеїла обої на таке стіну, зразу і намучилася, бо воно нормально не приставало. А врешті решт прийшлося перероблювати. Тому дуже рекомендую зняти побілку зразу, погрунтувати, а потім уже клеїти обої.

 2. Якщо стіни побілені, то шпалери нормально триматися не будуть, потрібно зняти побілку, поґрунтувати, а вже тоді клеїти обої.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».