Пізнай.com Latest Питання

Novachok
Ерудит

Що таке прога?

Допоможіть, що таке прога?


4 Відповідей

  1. Так на мовному слензі просунутих інтернет користувачів називають будь-яку програму. Зараз пішла тенденція скорочувати слова. А вони часто переписуються в різних чатах, тому з метою економії часу багато чого скорочують, як наприклад. «програма»  – «прога». Хто любить похизуватися, що він такий крутяк і знає купу іншомовних слів, ще може вживати терпін «софт», що у перекладі з англійської теж означає «програма». Дане слово може перекладатися ще й як «м’який». Звідси і назва корпорації MicroSoft – дрібний  і м’який.

  2. Це спрощена назва будь-якої комп’ютерної програми. Так зараз особливо полюбляє говорити молодь : «прога» – «програма», «електронна пошта» – «мейл» і тому подібне. Не є прихильником таких спрощень, оскільки, наче, спілкуємось зі співрозмовником українською, але через такі словечка не завжди вдається зрозуміти один одного. Тому «програма» має бути саме «програмою», а не «прогою», «софтом» як писали вище і т. п. Речі потрібно називати своїми іменами.

  3. Так програмісти на своєму сленгу називають комп’ютерну програму

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».