Пізнай.com Latest Articles
Макс
 • 3

1/2 таблетки це скільки?

 • 3

Підкажіть, 1/2 таблетки це скільки?

2 Відповідей

 1. Досить часто лікарі прописують у рецепті пити не цілу таблетку а її половину. От половина таблетки і пишеться як ½. Тобто одну частину поділити на 2, що й буде половина від цілого.
  Зазвичай на таблетках які можна пити половину є позначка по середині, невелика прорізь, от по ній і ламається таблетка. Ця лінія якраз і створена щоб було зручно ламати таблетку і в нас виходило дві половинки максимально ідентичні.
  Тобто якщо в рецепті написано пити ½ таблетки, то Вам потрібно пити половину таблетки.

 2. Привіт, 1/2 таблетки це половина таблетки. Зазвичай виробники таблеток роблять невеликий проріз на таблетці, щоб було зручно ділити таблетку навпіл.
  Якщо в рецепті на ліки написано пити 1/2 таблетки за раз, то це якраз і означає що потрібно пити пів таблетки. Розділити таблетку дома зручно гострим предметом, наприклад ножем.
  Крім того є таблетки, без такої ліній, це може свідчити, що виробник не рекомендує ділити їх навпіл. Інколи в таблетках лікарська речовина можуть бути розмішана не рівномірно, і в одній половинці може бути більше діючої речовини в іншій менше, це слід враховувати.
  Але якщо Вам рецепт виписав лікар, то він підбирає ліки які можна ділити.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».