Пізнай.com Latest Питання

Макс

1/2 таблетки це скільки?

Підкажіть, 1/2 таблетки це скільки?

5 Відповідей

 1. Досить часто лікарі прописують у рецепті пити не цілу таблетку а її половину. От половина таблетки і пишеться як ½. Тобто одну частину поділити на 2, що й буде половина від цілого.
  Зазвичай на таблетках які можна пити половину є позначка по середині, невелика прорізь, от по ній і ламається таблетка. Ця лінія якраз і створена щоб було зручно ламати таблетку і в нас виходило дві половинки максимально ідентичні.
  Тобто якщо в рецепті написано пити ½ таблетки, то Вам потрібно пити половину таблетки.

 2. Привіт, 1/2 таблетки це половина таблетки. Зазвичай виробники таблеток роблять невеликий проріз на таблетці, щоб було зручно ділити таблетку навпіл.
  Якщо в рецепті на ліки написано пити 1/2 таблетки за раз, то це якраз і означає що потрібно пити пів таблетки. Розділити таблетку дома зручно гострим предметом, наприклад ножем.
  Крім того є таблетки, без такої ліній, це може свідчити, що виробник не рекомендує ділити їх навпіл. Інколи в таблетках лікарська речовина можуть бути розмішана не рівномірно, і в одній половинці може бути більше діючої речовини в іншій менше, це слід враховувати.
  Але якщо Вам рецепт виписав лікар, то він підбирає ліки які можна ділити.

 3. 1/2 таблетки – це її половина. Тобто для того щоб отримати 1/2 таблетку потрібно розділити на дві рівні частини. Кожна частинка, яка утвориться в результаті поділу таблетки навпіл складатиме її 1/2. Проте, будьте уважні, адже не усі таблетки можна ділити. За загальним правилом можна ділити ту таблетку, на якій є спеціальні поділки. У таких таблетках діючі речовини розподілені рівномірно, і тому їх поділ не завдаватиме шкоди здоров’ю. Якщо ж таблетка не має спеціальних поділок для розлому, то її ділити не варто. У таких таблетках діючі речовини по таблетці можуть бути розподілені нерівномірно і хтозна, скільки якої речовини опиниться у вашій половинці у результаті поділу. Тому рекомендую, одразу купувати таблетку в аптеці із меншим дозуванням. Так, власне, роблю і я. Або ж, у разі можливості, краще перестрахуватися, і проконсультуватися з лікарем, він то вже точно знає і підкаже як правильніше вчинити.

 4. Так це ж математична величина. 1/2 – значить половина. Я теж намагаюся не ділити таблетки, а купувати із меншим дозуванням. Бережіть своє здоров’я!!!

 5. Дякую за пораду не ділити таблетки. Раніше над цим ніколи не задумувалась і дробила їх не тільки на дві частини, а бувало і на 3 і 4))) Можливо, через це і не завжди ділена таблетка допомагала як треба швидко. Тепер знатиму і буду більш уважно ставитись до свого здоров’я.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».