Пізнай.com Latest Питання

Дмитро

Як часто перезакидати фідер?

Підкажіть, як часто перезакидати фідер?

1 Відповідь

 1. Багато рибалок звикли ловити на класичні донки з пружинами. Закинув і сиди чекай коли твою годівницю знайде риба. замість старих спінінгів купують нові фідери, але тактика не змінюється. Закинув чим подалі і сиди чекай.

  Щоб добре ловити на фідер, потрібно використовувати іншу тактику. Закидаємо в точку лову, кліпсуємо нашу волосінь і ловимо тільки з цієї точки. Відразу надягаємо годівницю побільше і закидаємо 10-15 годівниць із кормом і швидко витягуємо. Щоб закормити точку, а далі активно ловимо з частими перезабросами. Іноді можна перекидати кожні 3-5 хв. Іноді паузи можна робити більшими. Але ми повинні створити кіпіш у місці лову, коли постійно підкидається підгодовування. Спочатку збирається дрібна риба, а з часом, якщо місце правильне, то стане і велика риба, наприклад лящ.  Якщо дивитися відео зі змагань, то можна тоже помітити що всі спортсмени дуже часто перезакидають свій фідер. Тому що вже давно доказано, що якщо часто кормити то  риби буде піймано значно більше при рівних умовах.

  Якщо робити не часті перезакидання, то дрібна риба все з’їсть і велика риба на точку не стане, хіба тільки буде піймання прохідної риби. Або корму в місці лову буде дуже мало і тому велика риба не стана на це місце.

  Ще хотів би поділитися своїм власним досвідом, крім правильної снасті, корму, темпу ловлі велика значення має і точність закидання, якщо у вас ще не дуже гарна техніка закидання, то підбирайте дистанцію так що ви могли максимально точно робити закидання,  бо якщо будете кидати не в одне місце, а будете промахуватися на пару метрів то отримаємо що корм буде розсипаний на великій ділянці, наприклад 5 на 5 метрів. Риба розійдеться по корму і активно ловитися не буде.

  А якщо будемо кидати в одне місце, то концентрація риби буде дуже велика і вона буде змагатися за вашу наживку.

  Як резюме можна сказати, що класичний фідер, це темпова швидка риболовля. Якщо все зробити правильно, то можна домогтися клювання буквально на кожному закиданні і в перші хвилини закидання.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».