Пізнай.com Latest Питання

Віктор

Як почистити окуня від луски?

Як почистити окуня від луски?

Підкажіть, як почистити окуня від луски максимально швидко і зручно, а то з цим виникають проблеми.


1 Відповідь

 1. Окунь дуже масова риба в наших водоймах і дуже смачна. Я ловлю її ще з дитинства, тому знаю багато способів як її почистити .
  Якщо ви наловили багато окуня і не знаєте що з ним робити, то можна приготувати тараньку. В окуня біле м’ясо і з нього виходить дуже гарна таранька. І тут взагалі не потрібно чистити окуня від луски. В залежності від рецепта, можна просто вичинити окуня від кишок і засолили, чи солити цілого, взагалі не чищеного.
  Літом, коли окунь активно ловиться, я так в основному і роблю. Невелика партія йде на пожарку, а решта йде на засолку на тараньку.
  В окуня дуже щільна луска і дуже гострі плавники і коли ними вколишся, то дуже боляче. І тому багато хто взагалі не хоче чистити цю рибу. Або чоловік наловить, а дружина відмовляється їх чистити.
  Таке проходив і я. Тому чищу сам. І тут ще один лайфхак, краще чистити рибу на рибалці, а не дома, щоб луска не розліталася по всій кухні.
  Я перепробував багато способів чистки, і шпарив кип’ятком, і знімав шкіру, разом з лускою, робив тертушку з пивних кришок.
  Зараз найшов для себе оптимальний варіант, це міні тертушка, її використовують для натирання часника. Одна з 3 сторін як раз і підходить для чистки лучки, і таку тертушку зручно тримати, і пальці знаходяться далеко від плавників окуня і не так часто колишся.
  Стоїть вона не дорого, в районі 30 грн, а користі з неї багать. Кинув собі в сумку разом з ножиком, і після рибалки сів почистив окунів і додому приніс уже почищені і залишилось їх тільки гарно вимити.
  Тай вдома нею зручно користуватися. Вона дуже гарно чистить не великих і середніх окунів. З великими уже складніше.
  Якщо окунів багато, то зручно ножницями пообрізати їм плавники колючі. Як писав вище, укол буває дуже болючий.
  Чистити окуня від луски, звичайно досить не зручно, плотва чи карась в цьому плані виграють, але все компенсується смаком жареного окуня. Це дуже смачна риба.
  Тому попробуйте чистити тертушкою, як і я, думаю цей варіант вам сподобається.
  Для мене цей варіант оптимальний на даний момент.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».