Пізнай.com Latest Питання

Сонічка
Початківець

Скільки лапок у павука?

Підкажіть будь ласка, скільки лапок у павука?

1 Відповідь

 1. Клас Arachnida до яких належить і павуки, з’явилися на землі ще в період палеозою, тобто ще 420-450 мільйонів років тому.
  Хоча павуки належать до членистоногих, але в процесі еволюції в них з’явилися ряд особливостей. В них більше лапок, ніж в решти членистоногих. Яскравою особливістю павуків є те що в них завжди 8 лап, а в комах 6.
  Вчені вважають що ця особливість павуків появилася в них для того щоб плавніше рухатися, їх рухи більш плавні ніж у комах.
  Оскільки павуки як правило живуть на павутині, то 8 лап допомагає їм краще триматися на ній, а передні лапки використовують для намотування павутиною своєї жертви.
  Тому якщо бачите якогось жука і вам дуже цікаво, подивіться, якщо 8 лапок то це якийсь павук, якщо лапок 6 то це якийсь жук.
  Ще цікавий факт про лапки павука павука, вчені перевіряли, і павук може цілком нормально жити, якщо в нього видалити останню пару лапок.
  А в деяких видів павуків передні лапки використовуються не для ходьби, а для ловлі і утримуванні своєї жертви.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».