Пізнай.com Latest Питання

Макс

Скільки очей у павука?

Скільки у павука очей, явно видно що їх більше ніж пара.


1 Відповідь

  1. Більшість видів павуків мають вісім очей. Ця властивість є загальною для багатьох павуків і стала характеристикою арахнідів. Ці вісім очей зазвичай розташовані на головній частині тулуба павука, і вони можуть відрізнятися за розміром і формою в залежності від виду. Як правило з переду розташовані саме великі за розміром очі, а далі вони зменшуються і останні самі маленькі. В процесі еволюції це появилося в них тому, що зазвичай їм потрібно дивитися вперед, на свою жертву. А бокові очі, слугують як допоміжні.
    От цікавий факт про очі, у хижаків очі дивляться в перед, наприклад коти чи собаки. А в травоїдних тварин в бік, наприклад коні чи корови, щоб краще дивитися в бік і раніше побачити небезпеку. От і в павуків щось подібне.
    Зазвичай павуки володіють дуже добрим зором. Деякі павуки мають великі, добре розвинені очі, які допомагають їм в полюванні і навігації в навколишньому середовищі, тоді як інші можуть мати менш розвинуті очі, більш придатні для визначення світла і темряви, такі павуки полюють в основному в ночі, де гарного зору їм не потрібно.
    В основному очей у павука 8, але бувають види в яких 6 очей, а є рід павуків Caponina, в них тільки двоє очей, до речі він на фотографії.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».