Вітаю, друзі! Поділіться, будь ласка, інформацією. Чи є якісь протипоказання для приймання відвару вівса?
Ольга
Запитав: 30 Червня, 20242024-06-30T13:19:39+03:00 2024-06-30T13:19:39+03:00Категория: Здоров'я та медицина
Відвар вівса: протипоказання
Схожі питання:
- Мілфа це комплімент? Хто така мілфа?
- Скільки потрібно сухих дріжджів на 1 літр води чи…
- Підкажіть 50, 100, 150, 200 грам борошна - це…
- Що знаходиться між містом і селом? Дитяча загадка
- 1/2 таблетки це скільки?
- До чого сниться зрада хлопця?
- До чого сняться щурі?
- Які це похідні вигуки?
- Скільки буде корінь з 10?
- Як правильно: добрий вечір чи доброго вечора?
3 Відповідей
Залишити відповідь
В мережі пишуть переважно про користь від відвару вівса. За його допомогою лікують нирки, печінку, підшлункову. Відвар вівса гарно покращує травлення, сприяє зміцненню сну, виводить токсини чим загалом поліпшує роботу усього організму. З лікувально-профілактичною метою вживаю відвар вівса сама і маю багатьох знайомих, які теж його вживають. Від себе додам, що відвар вівса не лише супер-корисний, він також і смачний напій, гарно втамовує спрагу та заспокоює апетит, а отже за його допомогою можна навіть схуднути на пару-десяток кілограмів.
Але, як кажуть у народі, все має бути в міру. Тим хто вирішив себе “побалувати” таким напоєм варто пам’ятати і про деякі протипоказання для відвару вівса. Так, не можна вживати відвар вівса взагалі або слід вживати з обережністю людям, у яких є жовчокам’яна хвороба, відсутній жовчний міхур, мають хвороби печінки, зокрема холецестит та інші, підвищену кислотність шлунка.
Погоджуюся із великою користю відвару вівса теж його вживаю, але від себе зауважу, що його не варто також приймати впродовж тривалого часу. Особисто я роблю перерви: місяць п’ю, місяць відпочиваю. Це, по-перше, а, по-друге, раджу всім перед тим, як розпочати його прийом, проконсультуйтеся зі своїм лікарем, адже корисно-то корисно, але щоб не нашкодити собі такою користю)))
Серед протипоказань забули ще додати індивідуальну непереносимість продукту. Тому погоджуюсь із попередніми порадами – звернутися за консультацією до лікаря. Також, на скільки мені відомо, надмірне вживання відвару вівса, може викликати й побічні реакції, такі як діарея, метеоризм, здуття живота, підвищення кислотності шлунка та закидання жовчі у шлунок, що з часом може спровокувати гастрити і виразки і т. п. Пробувала різні схеми прийому і прийшла до висновків, що для того, щоб максимально уникнути “побічки” краще приймати відвар вівса 1-2 рази на день перед основним прийомом їжі. Цей напій реально насичує і зменшує апетит.