Пізнай.com Latest Питання

Тетяна

Скільки мілілітрів в літрі?

Скільки мілілітрів в 1 літрі?


1 Відповідь


 1. Літр – це одиниця об'єму, а мілілітр – це одна тисячаша літра. Відповідно, у одному літрі міститься 1000 мілілітрів.
  До цього, у 1901 році, рішенням 3-ї Генеральної конференції мір і ваг літр був визначений як об'єм 1 кг чистої води за нормального атмосферного тиску (760 мм рт. ст.) і температурі найбільшої густини чистої прісної води (3,98 °C). Один кілограм, своєю чергою, був визначений як маса платино-іридієвого циліндра, еталона кілограма, що зберігався у Франції, маса якого теж вважалася спочатку рівною масі 1 літра води за вищезгаданих умов. Однак згодом було встановлено, що маса циліндра виявилася на двадцять вісім мільйонних частин більшою, і, отже, об'єм літра становив 1,000028 дм³.
  Тому у 1964 році відмовилися від прив'язки літра до маси води або будь-якої іншої речовини і визначили літр рівним в точності 1 дм³.
  Літр був визначений у 1964 році на 12-й Генеральній конференції мір і ваг як рівний 1 кубічному дециметру. Це означає, що куб зі стороною 10 сантиметрів має об'єм 1 літра.
  Мілілітр був визначений як одна тисячаша літра. Це означає, що 1 мілілітр дорівнює об'єму куба зі стороною 1 міліметр.
  У одному кубі зі стороною 10 сантиметрів міститься 1000 кубів зі стороною 1 міліметр. Це означає, що в одному літрі міститься 1000 мілілітрів.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».