Пізнай.com Latest Питання

Goldilocks

Як правильно пишеться “всеодно”?

Як правильно писати слово “всеодно”?


4 Відповідей

  1. Багато людей, нажаль, пишуть слова на слух як чують і тому роблять часто багато помилок. Так і з словосполученням «все одно». Є багато людей, які пишуть його разом, так само є багато людей, які пишуть його окремо. З рештою тут потрібно трохи розібратися.
    За загальним правилом словосполучення «все одно» є прислівниковим сполученням, яке завжди пишемо окремо. Хоча, в українській мові, здається, буде кращим і більш доцільним вживати синонім «однаково» або «байдуже».

  2. Для тих кому не все одно як пишеться «все одно». ))) Не залежно від того, у формі якої частини мови вживається словосполучення «все одно», воно завжди пишеться окремо.
    Наприклад, «все одно» може вживатися у контексті як частка. Адже ми його можемо замінити висловом «у будь-якому випадку». Наприклад, не просіть, я все одно не буду пити чай. Я все одно виконаю це завдання.
    «Все одно» – у якості прислівника. Наприклад, Світлані все одно, адже вона не любить цукерок. Мені все одно з ким працювати в групі.

  3. Хоча «на слух» здається, що разом, але правила говорять інакше і «все одно» потрібно завжди писати окремо.

  4. В українській мові далеко не всі слова пишуться так як чуються. Це правило стосується і словосполучення «все одно». Чомусь хочеться його написати разом, бо так милозвучніше, проте це буде помилкою. «Все одно» завжди пишемо окремо. Не разом і не через дефіс. Винятків із цього правила не зустрічала. Просто потрібно запам’ятати.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».