Пізнай.com Latest Articles
Novachok
  • 1
Ерудит

Які є синоніми до слова «веселий»?

  • 1
Які є синоніми до слова «веселий»?

3 Відповідей

  1. Для початку варто задати, що в українській мові синонімами є слова, що по-різному звучать та пишуться проте мають однакове або подібне значення. Для того, щоб дізнатися синонім якогось слова існує купа усіляких словників-синонімів, де можна і подивитись такі схожі за змістом слова. Такі словники є як у друкованому вигляді у бібліотеках, так і онлайн. Особливо, зараз їх кількість стрімко зростає і стає популярною у використанні.
    Так от, наприклад, найпоширенішими синонімами слова «веселий» є наступні: радісний, потішний, дотепний, жартівливий, безжурний, оптимістичний, щасливий, усміхнений, відрадний, зраділий, жартівливий.

  2. Тут потрібно зважати на контекст, у якому слово вживається. Оскільки веселий (якщо ми говоримо про, скажімо, колір) не можна сказати, що він жартівливий, проте можна замінити його синонімом «яскравий». Так само і про людину, не кожна весела людина є жартівливою чи дотепною. Тому завжди зважайте на контекст.

  3. Я ще знайшла такі синоніми до слова «веселий»: жартівливий, безжурний, радісний, відрадний, святковий, благовісний, яскравий. Зрештою, коли потрібно підібрати синонім, то я також завжди, щоб правильніше це зробити, звертаюся до словника.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».