Пізнай.com Latest Питання

Пандочка

Скільки площин можна провести через три точки?

Підкажіть, скільки площин можна провести через три точки?

4 Відповідей

 1. Друзі! Є аксіома, відповідно, яка говорить: «через три точки, які розташовані не на одній прямій, проходить єдина площина».  Тому відповідь: через три точки можна провести лише одну площину. Правда, як бути з трьома точками, що розташовані НЕ на одній прямій??? Почекаю відповідей також…

 2. Геометрична аксіома говорить, що «Через буд-які три точки, що знаходяться не на одній прямій можна провести площину і до того ж тільки одну». Запам’ятала зі шкільних років. Проте, якщо три точки лежатимуть не на одній прямій, то через них можна провести нескінченну кількість площин. Отже, відповідь : залежно від від способу розташування точок або 1 площину, або необмежену кількість.

 3. Це питання зі сфери геометрії, а саме розділу стереометрії.

  Через три точки в тривимірному просторі можна провести лише одну площину. Це за умови, що всі точки знаходяться на одній і ті ж прямій. Провести другу площину через ці три точки буде неможливо.

  Однак, якщо три точки не розташовані на одній прямій, то через них провести можна лише одну площину.

 4. Через три що лежать не на одній прямій можна провести одну і лише одну площину. Це одна з фундаментальних властивостей геометрії в тривимірному просторі.
  Якщо точки лежать на одній прямій, то через них можна провести безліч площин.
  Тому можливі два варіанти, три точки лежать на 1 прямій, тоді можна провести безліч площин. І другий варіант, три точки лежать не на одній площині, тоді через них можна провести тільки одну площину.

Залишити відповідь

Залишити відповідь

Оберіть відеохостинг, на якому знаходиться Ваше відео.

Введіть ідентифікатор відео. Наприклад, посилання: «https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs», ідентифікатор це: «sdUUx5FdySs».